Itt tekinthetik meg óvodánk életéről készült képeket.
A képek a teljesség igénye nélkül láthatóak a honlapon. Az aktuális kiállítás teljes egészében megtekinthető az óvoda lépcsőházában.

Óvodánkban évek óta hagyomány az OVIGALÉRIA megrendezése, melynek lényege, hogy egy fő témához a csoportok műveket készítenek, melyeket kiállítunk az óvoda lépcsőházában.
Az ovigaléria különlegessége az, hogy a csoportok alkotásai mellé, a családi körben készült művek is kiállításra kerülnek.

Örömmel tapasztaljuk, hogy minden évben szebbnél- szebb alkotások (rajzok, origamik, tablók, képek stb.) készülnek. Mindenki mosollyal az arcán nézi végig az ovigalériánkat és jó hallani, ahogy a gyermekek büszkén mutogatják műveiket ovis társaiknak, testvéreiknek, szüleiknek, nagyszüleiknek vagy éppen nekünk óvodai dolgozóknak.

Köszönjük a családok aktív közreműködését, jó együtt alkotni!